SL15 22102-AJ-6/3.5 ICL 220 OHM 25% 1A 16MM
Mfr Part #:
SL15 22102-AJ-6/3.5
Mfr Name: Ametherm Inc
Ametherm Inc
Description:
ICL 220 OHM 25% 1A 16MM
Stock on Request
SL15 22102-AJ-6/3.5 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
SL15 22102-AJ-6/3.5 Description
Short technical summary and product information.
ICL 220 OHM 25% 1A 16MM