SIM82121Y5A032 FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Mfr Part #:
SIM82121Y5A032
Mfr Name: Meritek
Meritek
Description:
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Stock on Request
SIM82121Y5A032 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Max)
Impedance @ Frequency
Mounting Type
Number of Lines
Operating Temperature
SIM82121Y5A032 Description
Short technical summary and product information.
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
SIM82121Y5A032 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SIM82121Y5A032 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
HI0805R121R-10
HI0805R121R-10
LAIRD TECHNOLOGIES
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
View Part
HCB 3216KF-121T50
HCB 3216KF-121T50
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
120 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN