SH50V-0.85-680 FIXED IND 680UH 850MA 1.25OHM TH
Mfr Part #:
SH50V-0.85-680
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 680UH 850MA 1.25OHM TH
Stock on Request
SH50V-0.85-680 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH50V-0.85-680 Description
Short technical summary and product information.
SH50V-0.85-680 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SH50V-0.85-680 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SWV-0.85-680
SWV-0.85-680
Amgis, LLC