SH50T-1.4-220 FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
Mfr Part #:
SH50T-1.4-220
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
Stock on Request
SH50T-1.4-220 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH50T-1.4-220 Description
Short technical summary and product information.