SH260T-4.9-23 FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH
Mfr Part #:
SH260T-4.9-23
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH
Stock on Request
SH260T-4.9-23 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH260T-4.9-23 Description
Short technical summary and product information.