SH150T-1.02-17 FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH
Mfr Part #:
SH150T-1.02-17
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH
Stock on Request
SH150T-1.02-17 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH150T-1.02-17 Description
Short technical summary and product information.