SH150S-4.50-19 FIXED IND 19UH 4.5A 20 MOHM SMD
Mfr Part #:
SH150S-4.50-19
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 19UH 4.5A 20 MOHM SMD
Stock on Request
SH150S-4.50-19 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH150S-4.50-19 Description
Short technical summary and product information.