SH150S-0.16-178 FIXED IND 178UH 160MA 2.8OHM SMD
Mfr Part #:
SH150S-0.16-178
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 178UH 160MA 2.8OHM SMD
Stock on Request
SH150S-0.16-178 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH150S-0.16-178 Description
Short technical summary and product information.