SH150F-3.00-25 FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM TH
Mfr Part #:
SH150F-3.00-25
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM TH
Stock on Request
SH150F-3.00-25 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SH150F-3.00-25 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM TH