SDS680R-684M FIXED IND 680UH 180MA 2.2OHM SMD
Mfr Part #:
SDS680R-684M
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 680UH 180MA 2.2OHM SMD
Stock on Request
SDS680R-684M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDS680R-684M Description
Short technical summary and product information.