SDS680R-152M FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDS680R-152M
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
Stock on Request
SDS680R-152M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDS680R-152M Description
Short technical summary and product information.