SDS60UT03 AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W
Mfr Part #:
SDS60UT03
Mfr Name: XP Power
XP Power
Description:
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W
Stock on Request
SDS60UT03 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Standard Number
Type
Voltage
SDS60UT03 Description
Short technical summary and product information.