SDS120PT00B AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 92W
Mfr Part #:
SDS120PT00B
Mfr Name: XP Power
XP Power
Description:
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 92W
Stock on Request
SDS120PT00B Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Approval Agency
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Standard Number
Type
Voltage
SDS120PT00B Description
Short technical summary and product information.