SDR2207-150YL FIXED IND 15UH 5A 28.8 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR2207-150YL
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 5A 28.8 MOHM SMD
Total Stock: 750 pcs
SDR2207-150YL Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
750 pcs
750 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR2207-150YL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR2207-150YL Description
Short technical summary and product information.