SDR1307-102KL FIXED IND 1MH 650MA 1.6 OHM SMD
Mfr Part #:
SDR1307-102KL
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 1MH 650MA 1.6 OHM SMD
Total Stock: 1,601 pcs
SDR1307-102KL Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1 pcs
1 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,600 pcs
1600 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR1307-102KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR1307-102KL Description
Short technical summary and product information.