SDR1307-100ML FIXED IND 10UH 5.6A 21 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR1307-100ML
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 10UH 5.6A 21 MOHM SMD
Total Stock: 110 pcs
SDR1307-100ML Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
110 pcs
110 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR1307-100ML Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR1307-100ML Description
Short technical summary and product information.