SDR1105-470KL FIXED IND 47UH 2.2A 170 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR1105-470KL
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 47UH 2.2A 170 MOHM SMD
Total Stock: 1,450 pcs
SDR1105-470KL Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
650 pcs
650 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
800 pcs
800 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:35:13 On Request On Request
SDR1105-470KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR1105-470KL Description
Short technical summary and product information.