SDR1105-330KL FIXED IND 33UH 2.6A 100 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR1105-330KL
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 33UH 2.6A 100 MOHM SMD
Total Stock: 2,400 pcs
SDR1105-330KL Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,400 pcs
2400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR1105-330KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR1105-330KL Description
Short technical summary and product information.