SDR1005-470KL FIXED IND 47UH 1.4A 190 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR1005-470KL
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 47UH 1.4A 190 MOHM SMD
Total Stock: 1,861 pcs
SDR1005-470KL Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
61 pcs
61 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,800 pcs
1800 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR1005-470KL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR1005-470KL Description
Short technical summary and product information.