SDR1005-150ML FIXED IND 15UH 2.5A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR1005-150ML
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 2.5A 60 MOHM SMD
Total Stock: 1,200 pcs
SDR1005-150ML Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,200 pcs
1200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR1005-150ML Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR1005-150ML Description
Short technical summary and product information.