SDR0604-220YL FIXED IND 22UH 1.1A 190 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDR0604-220YL
Available from 3 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 22UH 1.1A 190 MOHM SMD
Total Stock: 4,945 pcs
SDR0604-220YL Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
400 pcs
400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,200 pcs
1200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
3,345 pcs
3345 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDR0604-220YL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR0604-220YL Description
Short technical summary and product information.