SDR0503-681K FIXED IND 680UH 140MA 7.5OHM SMD
Mfr Part #:
SDR0503-681K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 680UH 140MA 7.5OHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
SDR0503-681K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:07:14 On Request On Request
SDR0503-681K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDR0503-681K Description
Short technical summary and product information.