SDH400PD1224 AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W
Mfr Part #:
SDH400PD1224
Mfr Name: XP Power
XP Power
Description:
AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W
Stock on Request
SDH400PD1224 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Approval Agency
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
SDH400PD1224 Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W