SDE6603-4R7M FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDE6603-4R7M
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
Stock on Request
SDE6603-4R7M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDE6603-4R7M Description
Short technical summary and product information.