SDE6603-151M FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Mfr Part #:
SDE6603-151M
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Stock on Request
SDE6603-151M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDE6603-151M Description
Short technical summary and product information.