SDE6603-150M FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDE6603-150M
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD
Stock on Request
SDE6603-150M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDE6603-150M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD