SDE1006A-680K FIXED IND 68UH 1.6A 220 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDE1006A-680K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 68UH 1.6A 220 MOHM SMD
Total Stock: 3,200 pcs
SDE1006A-680K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,200 pcs
3200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDE1006A-680K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDE1006A-680K Description
Short technical summary and product information.