SCRH73B-331 FIXED IND 330UH 280MA 2.62OHM SM
Mfr Part #:
SCRH73B-331
Mfr Name: Signal Transformer
Signal Transformer
Description:
FIXED IND 330UH 280MA 2.62OHM SM
Stock on Request
SCRH73B-331 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
SCRH73B-331 Description
Short technical summary and product information.