SCRH73B-181 FIXED IND 180UH 390MA 1.45OHM SM
Mfr Part #:
SCRH73B-181
Mfr Name: Signal Transformer
Signal Transformer
Description:
FIXED IND 180UH 390MA 1.45OHM SM
Stock on Request
SCRH73B-181 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
SCRH73B-181 Description
Short technical summary and product information.