SCIHP0724-8R2M FIXED IND 8.2UH 3A 120 MOHM SMD
Mfr Part #:
SCIHP0724-8R2M
Mfr Name: Signal Transformer
Signal Transformer
Description:
FIXED IND 8.2UH 3A 120 MOHM SMD
Stock on Request
SCIHP0724-8R2M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SCIHP0724-8R2M Description
Short technical summary and product information.