SCIHP0724-6R8M FIXED IND 6.8UH 3.5A 95 MOHM SMD
Mfr Part #:
SCIHP0724-6R8M
Mfr Name: Signal Transformer
Signal Transformer
Description:
FIXED IND 6.8UH 3.5A 95 MOHM SMD
Stock on Request
SCIHP0724-6R8M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SCIHP0724-6R8M Description
Short technical summary and product information.