SBC1-100-172 FIXED IND 10UH 1.7A 80 MOHM TH
Mfr Part #:
SBC1-100-172
Available from 1 distributors
Mfr Name: KEMET
KEMET
Description:
FIXED IND 10UH 1.7A 80 MOHM TH
Total Stock: 200 pcs
SBC1-100-172 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
200 pcs
200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SBC1-100-172 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SBC1-100-172 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 10UH 1.7A 80 MOHM TH