S4924R-332K FIXED IND 3.3UH 1.045A 350 MOHM
Mfr Part #:
S4924R-332K
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.045A 350 MOHM
Stock on Request
S4924R-332K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
S4924R-332K Description
Short technical summary and product information.