S3A33025-125.000-P-X-R XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Mfr Part #:
S3A33025-125.000-P-X-R
Mfr Name: Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Stock on Request
S3A33025-125.000-P-X-R Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Base Resonator
Current
Frequency
Frequency Stability
Function
Height
Mounting Type
Operating Temperature
Output
Size
Type
Voltage
S3A33025-125.000-P-X-R Description
Short technical summary and product information.
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
S3A33025-125.000-P-X-R Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
S3A33025-125.000-P-X-R Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CP3225-125.000-3.3-25-X-T-TR
CP3225-125.000-3.3-25-X-T-TR
Raltron Electronics
XTAL OSC XO 125MHZ 3.3V LVPECL