S1812R-393J FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
Mfr Part #:
S1812R-393J
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
Stock on Request
S1812R-393J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
S1812R-393J Description
Short technical summary and product information.