S1812R-334F FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
Mfr Part #:
S1812R-334F
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
Stock on Request
S1812R-334F Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
S1812R-334F Description
Short technical summary and product information.
S1812R-334F Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
S1812R-334F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1812-334F
S1812-334F
API Delevan Inc.