S1008-822J FIXED IND 8.2UH 240MA 1.9OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-822J
Description:
FIXED IND 8.2UH 240MA 1.9OHM SMD
Stock on Request
S1008-822J Specifications Quick View
Tolerance
S1008-822J Description
Short technical summary and product information.
S1008-822J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-822J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-822J
S1008R-822J
API Delevan Inc.