S1008-393K FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-393K
Description:
FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
Stock on Request
S1008-393K Specifications Quick View
Tolerance
S1008-393K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
S1008-393K Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-393K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-393K
S1008R-393K
API Delevan Inc.
FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD