S1008-392K FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-392K
Description:
FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
Stock on Request
S1008-392K Specifications Quick View
Tolerance
S1008-392K Description
Short technical summary and product information.
S1008-392K Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-392K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-392K
S1008R-392K
API Delevan Inc.