S1008-273K FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-273K
Description:
FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
Stock on Request
S1008-273K Specifications Quick View
Tolerance
S1008-273K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
S1008-273K Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-273K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-273K
S1008R-273K
API Delevan Inc.
FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD