S1008-223K FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-223K
Description:
FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Stock on Request
S1008-223K Specifications Quick View
Tolerance
S1008-223K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
S1008-223K Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-223K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-223K
S1008R-223K
API Delevan Inc.
FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD