S1008-183K FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-183K
Description:
FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
Stock on Request
S1008-183K Specifications Quick View
Tolerance
S1008-183K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
S1008-183K Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-183K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-183K
S1008R-183K
API Delevan Inc.
FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD