S1008-153K FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
Mfr Part #:
S1008-153K
Description:
FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
Stock on Request
S1008-153K Specifications Quick View
Tolerance
S1008-153K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
S1008-153K Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S1008-153K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S1008R-153K
S1008R-153K
API Delevan Inc.
FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD