S0402-68NJ1D FIXED IND 68NH 100MA 1.18OHM SMD
Mfr Part #:
S0402-68NJ1D
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 68NH 100MA 1.18OHM SMD
Stock on Request
S0402-68NJ1D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
S0402-68NJ1D Description
Short technical summary and product information.