RTV-2520DF321-S-26.000-TR XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 1.8V CLP S
Mfr Part #:
RTV-2520DF321-S-26.000-TR
Mfr Name: Raltron Electronics
Raltron Electronics
Description:
XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 1.8V CLP S
Stock on Request
RTV-2520DF321-S-26.000-TR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Base Resonator
Current
Frequency
Frequency Stability
Height
Mounting Type
Operating Temperature
Output
Size
Type
Voltage
RTV-2520DF321-S-26.000-TR Description
Short technical summary and product information.
RTV-2520DF321-S-26.000-TR Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
RTV-2520DF321-S-26.000-TR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
520M20DA26M0000
520M20DA26M0000
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV