RLF7030T-6R8M2R8-T FIXED IND 6.8UH 2.8A 44.76 MOHM
Mfr Part #:
RLF7030T-6R8M2R8-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 6.8UH 2.8A 44.76 MOHM
Total Stock: 4,000 pcs
RLF7030T-6R8M2R8-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RLF7030T-6R8M2R8-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
RLF7030T-6R8M2R8-T Description
Short technical summary and product information.