RLF7030T-1R0N6R4-T FIXED IND 1UH 6.4A 8.76 MOHM SMD
Mfr Part #:
RLF7030T-1R0N6R4-T
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 6.4A 8.76 MOHM SMD
Stock on Request
RLF7030T-1R0N6R4-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
RLF7030T-1R0N6R4-T Description
Short technical summary and product information.