RLF7030T-1R0N6R4 FIXED IND 1UH 6.4A 8.76 MOHM SMD
Mfr Part #:
RLF7030T-1R0N6R4
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 6.4A 8.76 MOHM SMD
Total Stock: 632 pcs
RLF7030T-1R0N6R4 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
632 pcs
632 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RLF7030T-1R0N6R4 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
RLF7030T-1R0N6R4 Description
Short technical summary and product information.
RLF7030T-1R0N6R4 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
RLF7030T-1R0N6R4 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RLF7030T-1R0N6R4-T
RLF7030T-1R0N6R4-T
TDK Corporation