RLF10160T-221MR70-D FIXED IND 220UH 700MA 490.8 MOHM
Mfr Part #:
RLF10160T-221MR70-D
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 220UH 700MA 490.8 MOHM
Total Stock: 340 pcs
RLF10160T-221MR70-D Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
340 pcs
340 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RLF10160T-221MR70-D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
RLF10160T-221MR70-D Description
Short technical summary and product information.