RLB0914-4R7ML FIXED IND 4.7UH 3.2A 33 MOHM TH
Mfr Part #:
RLB0914-4R7ML
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 4.7UH 3.2A 33 MOHM TH
Total Stock: 600 pcs
RLB0914-4R7ML Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
200 pcs
200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
400 pcs
400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
RLB0914-4R7ML Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
RLB0914-4R7ML Description
Short technical summary and product information.